maandag 04 december 2023 21:08
Gepubliceerd in Nieuws

Laatste wedstrijd van Vivian Peeters

Vivian_Peeters.png

Vivian fluit haar allerlaatste wedstrijd, de vrouwenteams van PSV tegen AJAX, op zaterdag 9 december om 14.00 uur, op PSV Campus de Herdgang in Eindhoven.

Wie haar nog eenmaal in actie wil zien, grijp je kans: PSV Eindhoven: Tickets

Degene die de wedstrijd bezoekt en een ticket koopt, mag € 5,00 declareren bij de penningmeester van onze vereniging

Voor degenen die Vivian misschien niet zo goed kennen:
In 1998 is zij begonnen als scheidsrechter bij de KNVB, en vanaf dat moment is zij ook lid van onze vereniging. Op zeer jonge leeftijd was zij een van de eerste vrouwelijke scheidsrechters in het mannenvoetbal, iets waar destijds nog niet iedereen voor open stond. Altijd doorgezet, en actief op zowel landelijk (mannenvoetbal) als internationaal (FIFA vrouwenvoetbal) hoog niveau. Een prestatie waarop wij als vereniging trots mogen zijn.

© 2020 Scheidsrechtersvereninging Horst-Venray